środa, 29 maja 2013

290513 Saragossa part.5

Dzisiaj wywody z gatunku: skargi i zażalenia.
Miło jest zarwać sobie nockę albo trzy, rano spóźniać się na finalną prezentację na uczelni, gorączkowo łapać taksę, w trakcie przeglądać nerwowo swój tekst, zajechawszy jak król pod uczelnię zorientować się, że jednak się nie ma portfela, nie mieć nic na koncie, pożyczać od kolegi, którego wcale się nie lubi, biec do sali, zauważyć, że pendrive z twoją tak cholernie cenną pracą wyparował gdzieś po drodze i akurat dziś nie wziąć laptopa. Polsko, tęsknię już!

A że najgorsze zajęcia mam w poniedziałki i wtorki, kiedy moi znajomi radośnie oznajmiają: wreszcie weekend, wreszcie piąteczek! - ja kulę się na myśl, że znów nocki, znów 12 godzin na uczelni, znów stresy, znów nie wiem dokładnie co zrobić, znów znów.
Tak więc w chwilach, kiedy muszę zabrać się do pracy, przypominam sobie: hej, tak jakby chyba prowadzę blog!, i ochota na wstawienie czegoś pojawia się z większą siłą, niż normalnie. Tak jak ochota do przejrzenia zdjęć z tego co było i było dobre.


udajemy burżua, wiecie

PS. Ale ale! Właśnie pakuję walizkę i rano uciekam na kilka dni do Madrytu. tralala, zazdrośćcie mi! Jedziemy wydać ostatnie pieniądze.

7 komentarzy:

 1. nigdy nie jadłam ostryg, a wygladają tak smakowicie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroki pracy na weekendy :( wspolczuje... Buziaki i zapraszam na nową notkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjęcia! zazdroszczę :))

  OdpowiedzUsuń
 4. 最高級 芸術作品 ショッピング 購入することです 安価な事
  内 お得な と同様 割引。 アフリカ の女優と レイアウト ロモーラ ・
  ガライ です のよく知られている 実際の女性の
  無限の努力 必要な エンターテインメント業界。
  誰でも最もよい 服を着て リストと
  必要があります 彼女の それを理解する !

  Feel free to surf to my website: www.mumusaifuja.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...